číslo 12, datum vydání: 23.3.2004, ročník:8

Příchází jaro, už bude líp

Pokud jste se proklikali až sem, už víte, že Hromosvod dostal nový kabát. Za spolupráci na něm děkuju tajemnému hraběti. Takže si ho se mnou pěkně užijte a případné chybky prosím na známou adresu.

Několik aktualizací k minulému číslu. Za prvé jsem si tady dělal legraci, jestli někdo nechce kola z mého auta poté, co mi ukradli anténu. Načež jsem druhý den našel prázdnou pneumatiku. Takže děkuju.

Seriál Dlouhý nos Lidových novin se podle mého názoru minulý týden pěkně rozloučíl s panem Kachyňou - podívejte se.

Nová série Boba a Bobka je trochu zkouřená. Bobek dorostl Boba, a oba pěkně ztloustli. Přesto létají kloboukem po světě. Klobou je vždycky vyklopí, ale oni to přežijou. A pak začne pěkná schíza. Díval jsem se na jeden díl dvakrát, stejně jsem moc nepochopil, co tam dělaj za bordel.

V reakci na 24ti hodinový seriál se nám ozval ze "států" -jan-. Prý se můžeme těšit minimálně na další dvě série: Atomová bomba v LA a Virus v LA.

V zápalu překlápění do nového designu mi také utekl ten link, co poslal Jenda Jetel. Opravil jsem a tady je ještě jednou - Jump.

Zprávičky

Počasíčko

Máme jaro! A tomu odpovídalo i počasí minulý týden. Několikrát padl teplotní rekord, teploty se běžně pohybovaly kolem 20 stupňů. A co k počasí tisk?

František