číslo 14, datum vydání: 5.5.2004, ročník:8

Tohle už mi delší dobu vrtá hlavou:

28.4.

Vláda navrhuje legalizovat a zdanit prostituky.

24.4.

Armáda zahájila v rádiu kampaň na nábor vojáků. Říkají, že být vojákem, neznamená mít svaly. Přemýšlel jsem, co to znamená. Znamená to, že svaly mají nevojáci? Znamená to, že vojáci o svaly přijdou?

Začalo MS v hokeji. Nikdy jsem na hokej nekoukal, ale teď mě to chytlo. Jenom - proč po každým gólu vystřídaj?

20.4.

Minulý týden ukazovali v televizi dvě bouračky. Přestože to byly totálky, lidi se z tý hromady šrotu vylezli více méně v pořádku. První bylo mediálně známé ministrovo Audi, druhé byl meďour, se kterým lumpové ve vysoké rychlosti spadli na koleje, vystoupili a odešli. Když to hasiči zvedali, tak tam bylo airbagů jak balónků o pouti.

12.4.

Stále muž v domácnosti.

Den I.

Dočetl jsem Adriana. Konečně sbalil tu babu z trafiky. Než mu utekla se stavebním inženýrem, usouložil jí k cystitidě. Teď má černošku. Co budu číst dál?

Den II.

Rozmýšlel jsem, zda mám jít psát Hromosvod, ale udělal jsem si popcorn, otevřel pivo, a šel se dívat na milionáře. Je to úpadek, já vím. Ale bavil jsem se - koukal jsem na ty banány, radil jsem jim, zesměšňoval, ztrapňoval a ponižoval je.

Den III.

Došel popcorn. Přešel jsem na čokoládu. Ale pivo s čokoládou.. V televizi dávali pseudo-erotický film, kde mormon Orgasmo a jaderný fyzik Shoda zachraňují vyjebaný holky. Nuda.

Den IV.

Konečně volno! Nesehnal jsem parťáka do hospody, jdu spát :-( Došlo pivo.

Kdo vrtí psem

Kabinet schválil podporu pro soukromě vlastněné Třinecké železárny. Nechtějí podporovat taky soukromě vlastněný Hromosvod?

Iráčtí povstalci unesli tři české novináře. Večer se k tomu pro českou televizi v přímém přenosu vyjadřoval irácký ministr kultury - Jazairi. Druhý den ráno pro rozhlas Jazairiová (to je matka Jazairiho novináře?). Dneska zase hlasatel televizních novin Bohumil Klepetko mluvil v přímém přenosu s velvyslancem v Iráku - taky Klepetkem!

Špidla konečně odvolal Součkovou.

5.4.

Stal jsem se mužem v domácnosti.

Deníček řidiče pokračuje

Dnes jsem našel auto poplivané. Ale to nebylo jen obyčejné lehké dámské odplivnutí, to byla opravdu hustá tvrdá hmota. Zbytek pětilitrové nádrže ostřikovače s mocným stěračem situaci nevyřešil a tak jsem musel u pumpy požádat o drátěný kartáč a kemra odškrabat.

No a konala se oslava v Budvarce. Přišli jsme připít na zdraví čerstvě narozené Marušky. Návštěva byla celkem slušná a stejně tak i konzumace.