číslo 17, datum vydání: 9.8.2004, ročník:8

TurboHromosvod - opálí vás v mžiku

5.8.

Ženu nekousl had, ale bodla vosa. Pitva vyloučila kousnutí hadem - příčinou úmrtí bylo selhání krevního oběhu po bodnutí hmyzem.

Klíště letos poprvé zabíjelo. Jak praví server Novinky, obětí je šedesátiletý muž z Berounska, který se nakazil v lokalitě Nižbor. Zemřel již 16. května, ale definitivně byla diagnóza potvrzena až nyní.

Nový investor Luční boudy chce jedno křídlo rozprodat na aparmány. 34metrový byt vás přijde na 1,5 mil. Kč.

Při výstavě CowParade v ČR byla z celkového množství 200 vystavených krav třetina poničena a jedna kráva ukradena.

3.8.

Cizokrajný had zabil ženu z Karvinska.

Potkal jsem v autobuse Miloše Nesvadbu. Starší, ale dobře vypadající dědula, si byl na Kačerově koupit lupu na čtení. Nejdřiv jsem o něj jen brnknul pohledem, a když jsem si uvědomil, kdo to je, otočil jsem se na něj znovu. Chvíli jsme si koukali do očí, on už připravený odpovědět na můj pozdrav. Asi se mu často stává, že ho lidi zdraví. Chtěl jsem mu poděkovat, za to, co nakreslil, říct mu že jeho malování na sklo ve mě zanechalo nesmazatelnou stopu, i to, že můj syn dnes baští jeho syna, jako já kdysi jeho. Místo toho jsem na něj jen civěl. Když jsem si to uvědomil, tak jsem se rychle otočil. Tak aspoň dodatečně: Miloši díky!

KVP: Neobtěžujte ministra, když toho má hodně
Stanislav Gross jako ministr vnitra přikázal zlikvidovat nepovolenou technoparty silou. Jeho tajemník Zdeněk Šarapatka řekl:"V poslední době toho má přece jen hodně."

2.8.

MFD: Svět pomalu, ale jistě Evropu odepisuje. Evropané hospodářsky zaostávají - jsou méně produktivní, mají více volna. Sociální stát je balvanem růstu.

24.7.

Před 25 lety přistál muž na měsíci.

23.7.

     V Praze zpíval Carlos Santana.

Poštovní holubi známí tím, že vždycky najdou cestu domů, soutěžili ve Švédsku. Na 1500 (z celkového počtu 2000) se jich však cestou ztratilo.

21.7.

Včera dávali v televizi dokument o rodině, která má 11 dětí! 11! To už vyžaduju pevnou ruku a sofistikovanou správu rodinných financí.

Dnes na Evropě 2 říkali, že ministerstvo financí uvedlo do provozu bonz linku. Za deset dní provozu tam zavolalo 300 lidí, z čehož 10% případů se finančáci zabývají vážně. Češi..

20.7.

Dávejte si pozor na přechodech! Policista v Plzni střílel po chodci, který přecházel na červenou. Ten naštěstí utekl a kulka zasáhla projiždějící Škodu 120 do sloupku mezi okny.

9.7.

Kdo z nás ji neměl? Mluvím o kapesním noži rybička. Tato "bezpečná" hračka na vyřezávání loděk z borové kůry zachránila 23 letou studentku před znásilněním. Násilníka bodla nožíkem do srdce, bohužel ten na místě zemřel.