číslo 19, datum vydání: 4.11.2004, ročník:8

Je tu LISTOPAD a HROMOSVOD STÁLE ŽIJE!

Zaplatil jsem poplatky za doménu a hosting na další rok provozu. Mimochodem jsem zjistil, že doména .CZ (čti bodka cz) je asi nejdražší na světě. Chtělo by se mi s Pražským výběrem říci:


„Proč jen JÁ
      takovouhle smůlu mám
Vždyť já nejsem žádnej ..“

A máme tu první letošní soutěž – kdo jako první pošle dokončení věty ze známé Kocábovi písně, má u mě Fidorku.

A tak jsem chtěl poprosit všechny naše tradiční sponzory, přispěvatele a tajné mecenáše, aby zaslali své finanční dary na známé telefonní číslo..

A teď se podíváme,

CO SE STALO V ZÁŘÍ

28.9.

Dnešní den jsem vyhlásil za den aut. Nacpal jsem do stařečka totiž 23 tisíc (!) a musím si ho teď užít. Nevím, ale jestli bych chtěl zažít stejný příběh jako dole zmiňovaný Řek. Mít jedno auto dvacet let by bylo příjemné, na druhou stranu ta škodovka na to asi nemá. Taky 3x měnit motor..

25.9.

Přišlo nám do redakce oznámení, podle kterého by se dnes měl ženit Bača! Za celý tým Hromosvodu gratulujeme!

21.9.

Začalo podzim, období zkracujících se dní, padajícího listí, mlh a splínů.

Řecký taxikář Gregorios Sachinides se rozhodl předat Stutgatskému muzeu svůj vůz Mecedes 240D, který má najeto 4,6 milionu kilometrů. Údajně je to vůbec nejvíc, co kdy auto najezdilo. Sachinides koupil model roku 1976 v roce 1981, kdy už měl najeto půl milionu. Od té doby třikrát měnil motor.

8.9.

Naprosto neuvěřitelnou náhodou zemřela podle dnešních Novinek 62ti letá důchodkyně. Když si s vnučkou, která za ní přijela na návštěvu vyšla do lesa, zřítil se na ní smrk a na místě jí zabil Za úplného bezvětří! A v tak velikým lese.. Ani vteřinu před, ani vteřinu po. Neuvěřitelný!

Ve 110 kilometrové rychlosti si řízení na dálnici předávali dva řidiči autobusu. Autobus prorazil svodidla, přejel do protisměru kde asi po 500m zastavil.

Server Lupa ve včerejším článku Františka Fuky přinesl zajímavé informace o tom, jakým reálným životem žijí virtuální světy placených on-line her na Interenetu. Zajímavé čtení – doporučuji.

V Londýně končí unikátní červené autobusy „double decker“.

V kategorii KVP (Kdo vrtí psem) byla odstartována aféra „Kořistka“. Pro detaily odkazuji na soudobý tisk, ale aféra je to vtipná, jsou v ní zapleteni vrcholní politici, mediální poradci, policejní prezident, tajné služby a na své si přijde i detektor lži.